Kontaktinfo ansatte

Kontaktinformasjon til de ansatte i Musikkforlagene.no


 

Generelle henvendelser:

+47 23 00 20 10
post@musikkforlagene.no

Administrasjon:

Unni Boretti
Forlagssjef unni.boretti@musikkforlagene.no
+47 930 73 494
Synnøve Svensli
Regnskapsansvarlig okonomi@musikforlaget.no
+47 930 70 861
Mona Edvartsen
Fakturering faktura@musikforlaget.no
+47 930 67 982

Butikken og lageret:

Egil Nygård
Avdelingsleder for lageret og butikken egil.nygard@musikforlaget.no
+47 930 73 778
Rune Simonsen
Butikk- og lagermedarbeider rune.simonsen@musikforlaget.no
+47 930 41 886
Stein Mellemberget
Butikk- og lagermedarbeider stein.mellemberget@musikforlaget.no
+47 930 62 854
Rolf Spigseth
Innkjøp av noter rolf.spigseth@musikforlaget.no
+47 930 74 342

Korsenteret:

Anthony Smith
Ansvarlig for Korsenteret
anthony.smith@korsenteret.no
+47 930 73 694
Andrew Smith
Medarbeider i Korsenteret
andrew.smith@korsenteret.no
+47 930 72 490

Forlagskontoret:

Kristin Andersen
Forlagsredaktør og trykklisens
kristin.andersen@musikk-huset.no
+47 930 72 948
Lisbet Frøystadvåg
Professional Manager/Co-Editor/Grand Rights
lisbet.froy@musikforlaget.no
+47 930 73 974
Skjalg Reithaug Forlagsredaktør/Utleie av orkestermateriale
skjalg.reithaug@musikforlaget.no
+47 930 71 398
Magne Fossum Løvdal
Forlagsredaktør/Ansvarlig for nettsidene til Musikkforlagene
magne@musikk-huset.no
+47 930 74 506