Kontaktinfo ansatte

Kontaktinformasjon til de ansatte i Musikkforlagene.no

For spørsmål om, og bestilling av noter:

+47 23 00 20 10 / 930 41 886 / 930 62 854
order@musikforlaget.no

Generelle henvendelser:

+47 23 00 20 10
post@musikkforlagene.no

Administrasjon:

Unni Boretti
Forlagssjef
unni.boretti@musikkforlagene.no
+47 930 73 494

Synnøve Svensli
Regnskapsansvarlig
okonomi@musikforlaget.no
+47 930 70 861

Mona Edvartsen
Fakturering
faktura@musikforlaget.no
+47 930 67 982

Butikken og lageret:

Egil Nygård
Avdelingsleder for lageret og butikken egil.nygard@musikforlaget.no
+47 930 73 778

Rune Simonsen
Butikk- og lagermedarbeider
rune.simonsen@musikforlaget.no
+47 930 41 886

Stein Mellemberget
Butikk- og lagermedarbeider
stein.mellemberget@musikforlaget.no
+47 930 62 854

Korsenteret:

Anthony Smith
Ansvarlig for Korsenteret
anthony.smith@korsenteret.no
+47 930 73 694

Andrew Smith
Medarbeider i Korsenteret
andrew.smith@korsenteret.no
+47 930 72 490

Forlagskontoret:

Kristin Andersen
Forlagsredaktør og trykklisens
kristin.andersen@musikk-huset.no
+47 930 72 948

Lisbet Frøystadvåg
Professional Manager/Co-Editor/Grand Rights
lisbet.froy@musikforlaget.no
+47 976 04 456

Skjalg Reithaug
Forlagsredaktør/Utleie av orkestermateriale
skjalg.reithaug@musikforlaget.no
+47 930 71 398

Magne Fossum Løvdal
Forlagsredaktør/Ansvarlig for nettsidene til Musikkforlagene
magne@musikk-huset.no
+47 930 74 506

Vetle Halvorsen
Trykk og design
vetle@musikkforlagene.no
+47 930 74 342

Kristina Jemtegaard
Forlagsmedarbeider
kristina@musikk-huset.no
+47 459 14 135

Jan Stefan Bengtsson
Forlagssjef Lyche Musikkforlag AS
stefan@musikkforlagene.no
+47 93 48 78 98